נשאלת השאלה האם למספר הבית יש חשיבות כלשהיא?

לבית בו אנו גרים, יש תדרים שמשפיעים על חיינו-מספר הבית ומספר הדירה. מספר הוא תדר אנרגטי שמושך אליו את מה שהוא מסמל. אם נבין את הפוטנציאל שלכל מספר, נוכל להפיק ממנו את המקסימום לשיפור החיים בבית או בדירה עם המספר הזה.
יש למספרים אלה חשיבות, אך כמו בחיים, זהו רק חלק אחד מהגורמים החיצוניים המשפיעים על הבית. לכן אין לראות בנאמר דברים מוחלטים ואין מספרי בית טובים או רעים. לכל מספר בית ישנם יתרונות וחסרונות.
חישוב מספר הבית: אם מספר הבית או הדירה הוא רב ספרתי, יש לחבר בין הספרות עד לקבלת ספרה בודדת.

לדוגמה:
אם מספר הבית הוא 354, נחבר 4+5+3=12,  1+2=3 נתייחס ל 3 כי מספר הבית.

אז מה מספרים המספרים שמופיעים לכם על הדלת? בואו נבדוק:

יש לפרש את תדר מספר הדירה ותדר מספר הבניין בנפרד.

1 1 בית מיוחד. זו אנרגיה שמתאימה לאנשים שמתחילים התחלה חדשה או שרוצים בשינוי. הספרה 1 מסמלת עצמאות, הובלה, מעודדת יוזמות ותעוזה אצל אנשים עצמאיים.

בית מספר 1 מתאים לאנשים דומיננטיים, אנשי ניהול, לעצמאים שעובדים מהבית ולאנשי עסקים. בד"כ אנשים אלו הם דומיננטיים, מנהיגים, אמביציונים ויצירתיים. שימו לב: בבית זה יש נטייה למאבקי כוח ואגו, ניסיון שליטה. יכול להיות בית שבו כולם מנסים לנהל את כולם

טיפ: בתוך הבית מספר1 נסו להימנע מחלוקת הוראות אחד לשני, הפעילו יותר רגישות וחום זה כלפי זה. להורים יש לפעול ביותר רגישות ביחסים עם ילדיכם

  1. 2. הספרה מייצגת שותפות, יחסים בין אישיים ו זוגיות, ולכן הגרים בו מייחסים חשיבות רבה לזוגיות ומשפחה ובבתים אלה יש מספר גבוה של הריונות ולידות. זה בית נעים ונוח. מתגוררים בו אנשים רגישים. יש נטייה לתחלופת דיירים. הבית מתאים לאנשים שתפקידם לטפל, לתווך, לגשר, לייעץ ו גם אנשים שעובדים עם נשים ולמען נשים. יש לאנרגית הבית את היכולת לחבר בין בני המשפחה ולראות את שני צידי המטבע, היא מחזק את הצד הנשי, הרך, הרגיש והאמהי, הוא טוב ליצירת קשרים. כשגרים בבית שמספרו הסופי שתיים מתחזקת האינטואיציה..   אנרגית הבית מצביעה על דואליות ומעניקה תחושת חמימות ורוך, זוגיות בריאה וחיי משפחה נינוחים. מצד השני עלולה להיות קיצונית עד כדי הרס התא המשפחתי, מחלוקות מריבות וכעסים.

טיפ: שתיים יכול לגרום לנו להיות רגישים ופגיעים. נסו להימנע מעודף ברגישות בין בני המשפחה.

בבתים אלה יש סכנה של בעיות מבנה, פריצות וגניבות.

3 הבית זה מאופיין בשמחת חיים ואופטימיות. ל-3 יש הגנה משמיים ומזל בכל תחומי החיים. בבית הזה יש אנרגיה טובה, וכל הזמן חלים בו שינויים.

כמספר הקשור לצד היצירתי, מתאים בית מספר שלוש לאנשים שעוסקים באמנות מכל סוג, בהוראה, במשחק וגם בעסקים. האנרגיה הזורמת בלב הבית מעידה על תחושת חופש ונדודים ולכן תדירות הנסיעות גבוהה באופן יחסי. אנשים בבתים אלה הם נמרצים, קלילים וספונטניים.

טיפ: הסכנה של המתגוררים בבית מספר שלוש הוא השעמום, העדר הגבולות ופיזור האנרגיה, מה שיכול להוביל לחוסר שקט, לחוסר מיקוד ולתחושת שגרה חונקת.. לכן חשוב להתמקד בלהעסיק עצמכם בעיסוקים המוציאים מכם את המיטב, ומאפשרים לכם ביטוי אישי.

4  אנרגיה 4 מסמלת את הרגליים על הקרקע, יציבות, חריצות, משמעת, סדר, מסגרות ברורות וקיבעון. בבית זה יכולים "להיתקע" למשך זמן. זה מספר המביא עמו דבקות במטרה ומסמל עבודה קשה לדיירי הבית.

הבית זה מתאים לאנשים שזקוקים למסגרת ולארגון בחייהם, כמו עורכי דין, רואי חשבון, אנשי שירות הציבור כולל לובשי מדים. בבתים אלה יש הקשרים להיי-טק, טכנולוגיה, מחשבים וכדומה. הגרים בבתים אלה הם אנשי עקרונות, שאינם מבזבזים את זמנם על דברים חסרי תועלת.

טיפ: השתדלו להימנע משיפוטיות ומביקורת עצמית ומביקורת כלפי הסובבים אתכם. אל תהיו פדנטיים מדי. הפחיתו מקובעות יתר, ואפשרו זרימה וניתוב האנרגיה לאפיקים חיוביים.

5  בית זה מלא חיים, בית חדשני, אנשים חדשניים, נטייה לתחלופת דיירים. מספר 5 כריזמטי, יצירתי, בעל קסם אישי ויצר מיני. מספר שמתאפיין בתנועתיות מתמדת ובשינויים. זה בית לא רגוע ומתאפיין בחוסר מנוחה ואי שקט. התקשורת נמצאת במרכז היחסים ובעלי הבית יהיו לרוב אנשי הדרכה, טיפול ,היי טק ועסקים. בבתים אלה יש תמיד תנועה, דיבור ורעש גדול. תמיד ניתן לשמוע צלצולי טלפון, אינטרקום, מוזיקה, אנשים נכנסים ויוצאים וכדומה.

הבית מספר 5 טוב למי שנמצא רוב הזמן בתנועה ושחייו רצופים שינויים. מתאים לאנשים שעוסקים בתקשורת ובפרסום, כמו גם לאנשי מכירות ולמי שעיסוקם דורש מהם להיות בתנועה. הוא מצויין עבור מי שניידים בין הארץ לבין חו"ל.

טיפ לחיים טובים בתוך הבית: נסו להימנע מחוסר שקט, התמקדו במטרות ברורות ובשליטה ביצרים.

6  מספר של מסמל  בית חם ומשפחתי וקשר הדוק בין בני הבית. זהו בית אסתטי, מקושט בדברי נוי ויופי, בית נוח ונעים ומומלץ לזוגות. אסתטיקה ויופי גם הם חלק בלתי נפרד מהחיים בבית מספר 6. דיירים מקפידים על אירוח והכנסת אורחים, הסדר והניקיון חשובים להם. בבתים אלה נערכים אירועים חברתיים וארוחות מפוארות. להם מאוד, ולכן בתיהם יהיו מאד מטופחים בבתים אלה יש בד"כ אומנות, יצירה ויופי ולכן דייריו הם בעיקר אומנים. הנשים יהיו הצד החזק והדומיננטי בבית ויגידו את דעתן בצורה עניינית,  לכן מומלץ להתחשב בדעתן.

הבית זה מתאים למשפחות, לאנשים לנותני שירות, לאומנים, למעצבים, ולעצמאים שעובדים מהבית ולבעלי עסקים משפחתיים.

טיפ לחיים טובים בתוך הבית: במצבי לחץ יש שתלטנות וכפיית דעות. שימו לב והימנעו ממצבים אלה, משתלטנות ומהנטייה לכפות את דעתכם על האחר..

7 במהותו של הבית שמספרו 7 אינו דומה לאף בית אחר. הוא מייצג פשטות צניעות ונעימות. בעל אווירה רוחנית. מגורים בבית מספר 7 טובים לעוסקים בהדרכה וטיפול. הוא מחזק אינטואיציה וטוב למי מביניכם העוסק ברוחניות או מקורבים לדת. מעניק רצון ויכולות ללימודים. אנרגיית המגורים בבית מספר 7 מתועלת לעשייה רוחנית ופחות לכיוון החומרי.

טיפ לחיים טובים בתוך הבית: אם ברצונכם לחזק את יסוד השפע החומרי בבית תלו בפינה הדרום מזרחית שלו מובייל, עציץ, או פעמון רוח.

בית הזה מתאים למי שמהותו רוחנית ועיסוקו בעזרה לזולת. לאנשים שעוסקים בהדרכה ובטיפול רוחני, לאנשי הוראה.  דיירי הבית אנשי סוד, אשר תמיד תומכים בסובבים אותם. הם בד"כ יהיו אומנים, מיסטיקנים ואנשים העובדים בטיפול ועבודה סוציאלית.

בית 8 מסמל שפע, כוח, עוצמה וסמכות. הוא שם דגש על הצד החומרי של החיים.

זה בית שטוב לאנשי עסקים, לעבודה ולחומר. מגורים בבית מספר 8 טובים למי שרוצים לעבוד מהבית, למי שרוצה לחזק את המעמד הכלכלי שלו. אנשים שגרים בבית מספר 8 נוטים להיות יועצים טובים. מתאים לקליניקה או למסחר, לא מומלץ למגורים לכל אחד. בבתים אלה ישנה תחושה של כבוד ומעמד, ודייריו הם בד"כ אנשי עסקים או עורכי-דין. העולם החומרני שולט בבתים אלה אך יחד עם זאת ניתן למצוא בו קשר לעולם הדת. אנשים הגרים בו הם לרוב אנשים מבוגרים. יש בו תחושה של משהו ישן ולכן הוא אינו מתאים לצעירים ולילדים. בבתים אלה אין טבעיות וספונטניות. לעומת זאת יש הרגלים קבועים, הקפדה על כללים, חיי שיגרה.

טיפ לחיים טובים בתוך הבית: תדאגו לאיזון בין החומר והרוח בתוך הבית. הימנעו מנוקשות יתר ומתקיעות. להיזהר מפרפקציוניזם ומהנטייה להתפזר להרבה כיוונים בחיים.

9  בית פתוח ואנרגטי, אקטיבי, והאווירה בהם צעירה, ספורטיבית ודינאמית. בני הבית יהיו בעלי יכולת נתינה והענקה, וגם בעלי אינטואיציות גבוהות. בית שתמיד זזים בו, האורות דולקים בתוך הבית. הבית מתאפיין בדיבורים רבים ובפטפטנות. בני הבית יהיו אינדיבידואליסטים ויתעקשו להשיג ולבטא את רצונם, חוסר סבלנות. מאבקי כוחות ומרדנות הינם מוטיבים מרכזיים ומבטאים חלק עיקרי בהתנהלות הרוחנית בתא המשפחתי. בית חופשי ממגבלות ולעיתים אף חסר גבולות. הבית פותח את רוחב הלב של דיירי הבית, את האכפתיות ואת השירות למען אחרים. מחזק את יכולת הביטוי המילולי והעברת מסרים קולקטיביים, ולכן טוב למורים, פוליטיקאים, מרצים, זמרים, סופרים, יועצים. המתגוררים במספר 9 הם אוניברסליים, אינטואיטיביים ובעלי יכולות רוחניות גבוהות. בבתים אלו ישנו דגש ספורטיבי ולכם דייריהם יהיו בד"כ ספורטאים, אנשי צבא או רופאים. יושבי בתים אלה הם אידיאליסטים, אוהבים לקחת פיקוד, הם רואים הכל ורצים קדימה מהר.

טיפ לחיים טובים בתוך הבית: הימנעו ממאבקי כוח שבאים לידי ביטוי בוויכוחים קולניים ממושכים, ומפטפטנות ומכוחניות כדי לא לעייף את הסובבים אתכם.
תתחברו לאנרגיות חיוביות של מספר הדירה/בית שלכם.
מאחלת לכולם בריאות, אושר, שמחה, אהבה והצלחה לך ולבני משפחתך.